Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
ROKOKO BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

bebekesyalari battaniye bebekesyalari rokoko bebek battaniye bebekesyalari_ rokoko

ROKOKO BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

BEBEK ÖRGÜ ROKOKO BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ
Moda elişi örgü örnekleri,anlatımlı ve görsel resimli bebek örgü battaniye modellerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz.
Bebeğime rokoko bebek battaniyesi örmek istiyorum hangi iple başlayacağın,nerden örnek alacağım? ve benzeri sorular.Rokoko bebek battaniyesi nasıl örülür? rokoko battaniye ye nerden başlanmalı? Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır .Sitemizde resimli ve anlatımlı örgü modelleri ile kolayca örgü örebilirsiniz,ayrıca resimleriniz ve videolarınız varsa burdan paylaşabilirisniz
Sizler için örgü rokoko battaniye modelleri sunduk ; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüştür.
Örgü battaniyelerde rokoko ve ya çiçek desen gül desen göz nuru ile eşsiz sanata dönüşmekte
Örgü bebek battaniyesi , hem şirin ve güzel hemde ip kalitesini iyi ayarladığımız da sağlıklı bir ürün olmaktadır.Birbirinden şirin örgü bebek battaniyesi modelleri için doğru yerdesiniz. Bebek battaniyesi ve bebek örgü modellerinin anlatımlı ve görsel resimli modellerini kolaylıkla sitemizden bulabilirisiniz.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü battaniyesine çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü yapılışı için sitemizi takip edebilirsiniz. Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmamak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır.

BLGLER
tarafndan 08 Mayıs 2015 - 18:28 tarihinde yaynland.
OKUNMA
Bu Yaz uana Kadar 973 kez Okunmutur.
PAYLA
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


En Çok Görüntülenenler
Bayanlara birbirinden modern kısa saç kesimi modelleri
Bayanlara birbirinden modern k..

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return;... [Devamı]

Dantel örnek yapım aşamaları
Dantel örnek yapım aşamaları..

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Muhteşem örgü örnek desenleri ve modelleri
Muhteşem örgü örnek desenleri ..

Muhteşem örgü örnek desenleri ve modelleri (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];... [Devamı]

YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK ÇOCUK YELEKLERİ
YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK ÇOCUK ..

#gallery-4 { margin: auto; } #gallery-4 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Genel