KENAN IŞIK BOMBASI (balkonda gördüler ve…)

KENAN IŞIK BOMBASI (balkonda gördüler ve…)

Kenan Işık son dakika sağlık durumu nasıl? Kenan Işık öldü mü, yaşıyor mu durumu nedir? Kenan Işık’dan gelen son dakika haber sevinç yarattı. Kenan Işık’ın ayağa kalktığı ve artık balkona çıkabilecek duruma geldiği söyleniyor. Ancak sanatçının bir tarafı felçli. Kenan Işık’tan yıllar sonra güzel haberler geldiği iddia edildi. Tedavisi bir süredir evinde Kenan Işık, Sözcü’nün […]

Kenan Işık son dakika sağlık durumu nasıl? Kenan Işık öldü mü, yaşıyor mu durumu nedir? Kenan Işık’dan gelen son dakika haber sevinç yarattı. Kenan Işık’ın ayağa kalktığı ve artık balkona çıkabilecek duruma geldiği söyleniyor. Ancak sanatçının bir tarafı felçli. Kenan Işık’tan yıllar sonra güzel haberler geldiği iddia edildi. Tedavisi bir süredir evinde Kenan Işık, Sözcü’nün haberine göre ilk kez balkonda görüntülendi. Hayati fonksiyonları düzeldiği iddia edilen ünlü sanatçının, Bodrum‘da bulunan yazlığının balkonunda görüntülendiği belirtiliyor. Komşuları tarafından fotoğrafları ve videoları çekilen Kenan Işık’ın durumunun iyi olduğu söyleniyor. Ancak ünlü sanatçının görselleri medya ile paylaşılmadı. Görgü tanıklarının aktardığına göre, Kenan Işık’ın sol tarafı felçli. Bu sebeple de ayakta tek başına duramıyor ve yürüyemiyor. Ancak ünlü sanatçının bir kişinin yardımıyla rahatlıkla hareket edebildiği söyleniyor. Görgü tanıklarının aktardığına göre sağlık durumu iyi olan Kenan Işık, ailesi ve akrabaları ile balkonda oturabiliyor. Kenan Işık’ın zaman zaman aile için konuşmalara gülerek karşılık verdiği söyleniyor. 1947 yılında Yeşilyurt, Malatya’da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu. Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi’nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara’da okurken ise Meydan Sahnesi’ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur. Onlarca oyun yazıp, sahneye koymuştur. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalıştı. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı “Dadı” adlı diziyle boy göstermiştir. 2005 yılında Kenan Işık Erdoğan Aktaş’la tanışıp 4 Nisan 2005 tarihinde Star Haber’i sundu. 12 Haziran 2005 tarihinde haberi sunmayı bırakan Kenan Işık 20 Ağustos 2005 tarihinde Star Haber’i bıraktı ve tekrar oyuncu oldu.

Kenan Işık son dakika sağlık durumu nasıl? Kenan Işık öldü mü, yaşıyor mu durumu nedir? Kenan Işık’tan güzel haberler geldiği iddia ediliyor. Tedavisi bir süredir evinde Kenan Işık, Sözcü’nün haberine göre ilk kez balkonda görüntülendi. Hayati fonksiyonları düzeldiği iddia edilen ünlü sanatçı, Bodrum’da bulunan yazlığının balkonuna çıktığı haberi sevenleri tarafından heyecanla karşılandı. Komşuları tarafından fotoğrafları ve videoları çekilen Kenan Işık’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ancak ünlü sanatçının görselleri medya ile paylaşılmadı. Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde İstanbul’da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarpmış ve komaya girmişti. Ameliyat edilen Kenan Işık’ın kanama nedeniyle beyninde hasar oluşmuştu. Yürüyemeyip konuşamayan Kenan Işık’ın tedavisi bir süredir evinde devam ediyordu. Ünlü sanatçı ailesi dışında kimseyle görüşmüyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar