KIZ BEBEK ÖRGÜ ELBİSE MODELLERİ

KIZ BEBEK ÖRGÜ ELBİSE MODELLERİ

KIZ BEBEK ÖRGÜ ELBİSE MODELLERİ Bebeğime yazlık örgü elbise örmek istiyorum hangi iple başlayacağın,nerden örnek alacağım? ve benzeri sorular.Hediyelik kız bebek örgü elbise örmek istiyorum.Hangi iple başlamalıyım?Örnek almak istersem nerden bulabilirim?Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.cibinlikdemiri.com sitemizde resimli ve […]

bebek orgu elbise ornekleripembe beyaz kız bebek örgü elbisebebek orgu elbisisipembe yeşil

KIZ BEBEK ÖRGÜ ELBİSE MODELLERİ

Bebeğime yazlık örgü elbise örmek istiyorum hangi iple başlayacağın,nerden örnek alacağım? ve benzeri sorular.Hediyelik kız bebek örgü elbise örmek istiyorum.Hangi iple başlamalıyım?Örnek almak istersem nerden bulabilirim?Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.cibinlikdemiri.com sitemizde resimli ve anlatımlı bebek örgü modelleri ile kolayca örgü örebilirsiniz.
Annelerimiz için örgü elbise modelleri sunduk ; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüş modelleridir.
Örgü bebek elbise örmek için önce örme isteği,ip,şiş veya uygun malzememiz varsa hemen başlayabiliriz.Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?
Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine kesinlikle dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır.
BEBEK ÖRGÜSÜNDE DESEN VE YA İŞLEME
1- Bebek örgü elbisesinde desen verme,işleme
2- Bebek örgü elbiseye çiçek işleme,yakadan başlamalı elbisede kesim
7-İğne oyası kız elbisesi yapımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar