YATAK CİBİNLİK MODELLERİ

YATAK CİBİNLİK MODELLERİ

  www.cibinlikdemiri.com internet sitesinden alıntıdır. DUVAR CİBİNLİK DEMİRİ MODELİ Yatak Odası,Genç Yatak İçin Cibinlik Demiri Duvara dübel yardımıyla vidalarıyla sıkıştırılır. Cibinlik demiri duvarda,yatak başında cibinlik’ in durmasını sağlayan aparattır.Cibinlik demiri,gövde boru,uç kısmı yuvarlak palstik malzeme ve duvara monte yeri mevcuttur.Boyalı ,borulu yeni cibinlik demiri modeli üç parçadan oluşmaktadır.Duvara monte aparatı,duvar cibinlik demiri ve baş kısım […]

duvara monte cibinlikduvar cibinlikduvar cibinlik demiriduvara cibinlikduvar tülü için cibinlik

 

www.cibinlikdemiri.com

internet sitesinden alıntıdır.

Evimizin,çardak veya yataklarımızın başına ,isteğe göre tekli,ikili ve üç cibinlik demiri ile kullanılabilir.Görselimizde üç adet duvar cibinlik demiri ile birlikte kullanımıştır.Cibinlik demiri dekor amaçlı kullanılabileceği gibi,sineklerden korunmak içinde tercih edilebilir.
Cibinlik;
Eski dönemde zenginlerin,ayrıcalıklıların sahip olabildiği bir ürünken bu gün artık hem fiyatı hemde çokluğu ile herkese her keseye uygun hale gelmiştir. Cibinlik ile süslü yatakları ,çardak ve koltukları görüp de imrenmeyenimiz yoktur herhalde.
Duvar için cibinlik demiri ,montajı kolaydır,ayrıca bir ustalık gerektirmemktedir.İstediğiniz yerde isteğinize bağlı aralıklarda duvara sabitleyebilirsiniz.
Sıcak gecelede sinekler tarafından rahatsız edilmeden huzur içinde uyumak istiyorsanız bir cibinlik temin edebilirsiniz.
Özellikle de açık havada ve damlarda uyumaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir cibinlik edinmelisiniz.
Geçmişte de günümüzde de cibinlik tercih edilirken daha çok dekoratif kaygılar ön plana çıkmaktadır.Faydasından çok şekile önem verilir oldu bu durum;fayda elde etmemiz gereken cibinlik,bizim için dekoratif bir ürün haline gelmiş olur.Yatak odanız uygunsa,zevkinize göre bir cibinlikle masallardaki gibi bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.
yaz aylarında farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız;değişikliğe yatağınızdan başlayabilirsiniz.Renk renk cibinlik ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Odanızda doğal bir ferahlık yaratmak için yatağınızın üzerine şık bir cibinlik geçirebilirsiniz.Cibinlik demiri ile tavana monte edilecek cibinlik odanızın renklerine ve dekoruna uygun şekle göre dizayn edilebilir.Duvara monte edilen cibinlik demiri veya yatak başlarına takılan modelde tercih edilebilir.
Cibinlik Nereden Alınır?
Cibinlik ve cibinlik demiri nereden alınır? Bu işi meslek edinmiş üretimde kaliteden ödün vermeyen firmalar tercih edilmelidir.Yerli üretim olmasına dikkat edilmelidir.Mesela www.cibinlikdemiri.com bu iş için kurulmuş ve cibinlik,cibinlik demiri imalatı yapan ayrıca ihracatınıda yapan bir kurumdur.
Cibinlik Montajı Nasıl Yapılır?-Cibinlik Nasıl Takılır?
Öncelikle cibinlik ; cibinlik demiri olmadan montaj yapmak imkansız gibidir.Cibinlik şekline uygun cibinlik demiri seçilmelidir.Cibinlik düz çubuklu yada düz borulu modele uygunsa o cibinlik için yuvarlak (pota benzeri) model kullanamayız.Ayrıca sitemizde anlatımlı ve görsel videolarımız mevcuttur

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar